Skorzystałam z usług taniego zakładu pogrzebowego

Moi rodzice byli już bardzo starzy, dlatego nikogo nie zdziwiło to, że zmarli. Kiedy mama dowiedziała się o śmierci ojca, dostała zawału i odeszła w ten sam dzień. Była to dla mnie oczywiście tragedia, ale cóż, nikt nie liczył na to, że będą oni żyć wiecznie. Wobec tego nie pozostało mi nic innego, jak zorganizowanie dla nich uroczystości pogrzebowych.

Poszukiwania rekomendowanego zakładu pogrzebowego

rekomendowany tani zakład pogrzebowy w warszawieNajpierw musiałam załatwić wszystkie formalności. Kiedy w szpitalu, gdzie zmarli rodzice dowiedziałam się o tym, ile rzeczy trzeba załatwić nie na żarty się przestraszyłam. Nie wiedziałam, jak sobie z tym wszystkim poradzę. Całe szczęście okazało się, że dużą pomoc mogłam uzyskać w zakładzie pogrzebowym. Pracownicy takich miejsc zazwyczaj zajmują się większością formalności, które trzeba załatwić w pierwszej kolejności. Musiałam tylko trafić na rekomendowany tani zakład pogrzebowy w Warszawie. Całe szczęście blisko szpitala mieścił się bardzo dobry zakład pogrzebowy, polecany przez wiele osób. Udałam się tam od razu po wyjściu ze szpitala. Na miejscu trafiłam na bardzo dobrych fachowców, którzy pomogli załatwić mi sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego i w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Zajęli się oni także transportem ciał do kostnicy oraz przygotowaniem ich do ceremonii pogrzebowej. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ planowałam otwarcie trumny w kościele.

Jestem bardzo zadowolona z faktu, że trafiłam w tak dobre, sprawdzone miejsce, gdzie świadczono profesjonalną pomoc bliskim zmarłym. Dużym atutem tego miejsca są właśnie niskie ceny, dzięki którym nie trzeba za pogrzeb płacić więcej niż wynosi zasiłek pogrzebowy. Kupiłam tutaj dla rodziców naprawdę piękne trumny oraz wiązanki pogrzebowe, a także opłaciłam koszt autokaru dla osób, które nie miały auta by dostać się na cmentarz z kościoła.